SLV - Tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur - M-POL S lamp head 19W DALI Louver
Aanbevelingen
Productomschrijving
1006391 M-POL S POLEHEAD, LOUV ER LAMPKOP, ANTRACIET, 19W, 260/270LM, 2700/3000
Universeel toepasbaar, geraffineerd ontworpen en krachtig: de lampkoppen en diffusors van de eerste DALI-dimbare SLV outdoor-familie zijn gemaakt voor een breed scala aan toepassingen. Zo voldoet de cilindrische M-POL S Polehead met een CRI van meer dan 90, 260 / 270 lumen en een led-levensduur van 50.000 uur aan de hoogste eisen op het gebied van lichtontwerp. Gebruik de gewenste lampkop op individuele basis voor uw verlichtingsprojecten.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED niet uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4245535 |
| Artikelnummer fabrikant | 1006391 |
| EAN-code | 4024163266499 |
| Artikelklasse (ETIM) | Tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur |
| Merk | SLV |
| Serie | |
| Type nummer | M-POL S lamp head 19W DALI Louver |
| Omschrijving | M-POL S Polehead, Louver lampkop, antraciet, 19W, 260/270lm, 2700/3000 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Overig |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Breedte | 120.9 mm |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Diameter | 120.9 mm |
| Met lichtbron | Ja |
| Soort verlichtingsarmatuur | Bolderarmatuur |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Nom. stroom | 500 - 500 mA |
| Spanningstype | AC |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 260 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 27003000 - 27003000 K |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Met grondplaat | Nee |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Lichtverdeler | Overig |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Geschikt voor lampvermogen | 19 - 19 W |
| Max. systeemvermogen | 19 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 13.68 lm/W |
| Stralingshoek | Overig |
| Hoogte/diepte | 164 mm |
| Lengte | 120.9 mm |
| Soort bedrading | Eindig |
| Flikkerende waarde Pst LM | 0.04 |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.01 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,425 kg |
| Afmeting verpakking | 0,17 x 0,17 x 0,225 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 449,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st