SLV - Elektrische onderdelen/toebehoren voor verlichtingsarmaturen - Connector box black 450V IP68 18cm
Ons artikelnummer
4245590
Artikelnummer fabrikant
1006453
Type nummer
Connector box black 450V IP68 18cm
EAN-code
4024163265874
Type toebehoren/onderdelen
Doorlusvoorziening
Kleur
Zwart
Aantal aders
5
Nom. doorsnede
4 mm²
Toebehoren
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1006453 VERBINDINGSBOX, 5-POLI
Om 5-polige kabels met elkaar te verbinden. Bijzonder geschikt voor buiten dankzij beschermingsgraad IP68.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4245590 |
| Artikelnummer fabrikant | 1006453 |
| EAN-code | 4024163265874 |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektrische onderdelen/toebehoren voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | SLV |
| Serie | |
| Type nummer | Connector box black 450V IP68 18cm |
| Omschrijving | Y-Verbindingsbox, 5-polig, IP68, zwart, DALI |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Doorlusvoorziening |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aders | 5 |
| Nom. doorsnede | 4 mm² |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,15 kg |
| Afmeting verpakking | 0,16 x 0,14 x 0,035 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 35,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st