SLV - Tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur - M-POL S lamp head 19W DALI Shader
Aanbevelingen
Productomschrijving
1006393 M-POL S POLEHEAD, SHAD ER LAMPKOP, ANTRACIET, 19W, 520/550LM, 2700/3000
Universeel toepasbaar, geraffineerd ontworpen en krachtig: de lampkoppen en diffusors van de eerste DALI-dimbare SLV outdoor-familie zijn gemaakt voor een breed scala aan toepassingen. Met een CRI van meer dan 90, 520 / 550 lumen en een led-levensduur van 50.000 uur voldoet ook de cilindrische M-POL S Polehead aan de hoogste eisen. Gebruik de gewenste lampkop om afzonderlijke outdoor-projecten te realiseren.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED niet uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4245537 |
| Artikelnummer fabrikant | 1006393 |
| EAN-code | 4024163266475 |
| Artikelklasse (ETIM) | Tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur |
| Merk | SLV |
| Serie | |
| Type nummer | M-POL S lamp head 19W DALI Shader |
| Omschrijving | M-POL S Polehead, Shader lampkop, antraciet, 19W, 520/550lm, 2700/3000 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Overig |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Breedte | 120.9 mm |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Diameter | 120.9 mm |
| Met lichtbron | Ja |
| Soort verlichtingsarmatuur | Bolderarmatuur |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Nom. stroom | 500 - 500 mA |
| Spanningstype | AC |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 520 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 27003000 - 27003000 K |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Met grondplaat | Nee |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Lichtverdeler | Overig |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Geschikt voor lampvermogen | 19 - 19 W |
| Max. systeemvermogen | 19 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 27.37 lm/W |
| Stralingshoek | Overig |
| Hoogte/diepte | 164 mm |
| Lengte | 120.9 mm |
| Soort bedrading | Eindig |
| Flikkerende waarde Pst LM | 0.04 |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.01 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,295 kg |
| Afmeting verpakking | 0,17 x 0,17 x 0,225 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 385,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st