SLV - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - M-POL Mounting plate stainless stee
Ons artikelnummer
4245526
Artikelnummer fabrikant
1006382
Type nummer
M-POL Mounting plate stainless stee
EAN-code
4024163266581
Type toebehoren/onderdelen
Bevestigingsset
Kleur
Roestvaststaal ( RVS )
Materiaal
Roestvaststaal ( RVS )
Lengte
200 mm
Breedte
100 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1006382 M-POL GRONDANKER, RVS
Montageplaat van roestvrij staal voor de M-POL-lampenfamilie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4245526 |
| Artikelnummer fabrikant | 1006382 |
| EAN-code | 4024163266581 |
| Artikelklasse (ETIM) | Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | SLV |
| Serie | |
| Type nummer | M-POL Mounting plate stainless stee |
| Omschrijving | M-POL grondanker, RVS |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsset |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Materiaal | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Lengte | 200 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,23 kg |
| Afmeting verpakking | 0,123 x 0,02 x 0,205 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 49,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st