SLV - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - M-POL 60 Bollard anthracite
Aanbevelingen
Productomschrijving
1006380 M-POL 60 POLE, BOLDER,
DALI-ondersteunde bolderarmatuur voor professionele outdoor-projecten: de aluminium M-POL 60 Pole kan via een digitale interface worden bediend en is zeer modulair. De variabele lampkoppen en diffusors zijn geschikt voor een breed scala aan toepassingen. De lichtkleurtemperatuur wordt voorafgaande aan de installatie via de CCT-switch geselecteerd (2700/3000K). Bovendien is de antracietkleurige bolderlamp dankzij beschermingsgraad IP65 perfect beschermd tegen het binnendringen van vuil en vocht. Met de schokbestendigheidsgraad IP10 is hij ook bestand tegen zware klappen. De eenvoudige installatie via de verbindingsbox is dan slechts een formaliteit.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4245524 |
| Artikelnummer fabrikant | 1006380 |
| EAN-code | 4024163266604 |
| Artikelklasse (ETIM) | Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | SLV |
| Serie | |
| Type nummer | M-POL 60 Bollard anthracite |
| Omschrijving | M-POL 60 Pole, bolder, antraciet, 53.4 cm |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsset |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte | 124 mm |
| Breedte | 124 mm |
| Hoogte | 534 mm |
| Diameter | 124 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,196 kg |
| Afmeting verpakking | 0,17 x 0,17 x 0,55 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 139,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st