SLV - Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen - M-POL 90 Bollard anthracite
Aanbevelingen
Productomschrijving
1006381 M-POL 90 POLE, BOLDER,
DALI-compatibel bolderarmatuur voor professionele outdoor-projecten: de aluminium M-POL 90 Pole kan via een digitale interface worden gedimd en bediend. De variabele lampkoppen en diffusors zijn geschikt voor een breed scala aan toepassingen. De kleurtemperatuur (2700/3000K) wordt voorafgaande aan de installatie via de CCT-switch geselecteerd. Dankzij beschermingsgraad IP65 is de antracietkleurige bolderarmatuur beschermd tegen waterstralen uit alle richtingen. Om zware klappen te weerstaan, beschikt hij over schokbestendigheidsgraad IK10. De eenvoudige installatie via de verbindingsbox is dan slechts een formaliteit.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4245525 |
| Artikelnummer fabrikant | 1006381 |
| EAN-code | 4024163266598 |
| Artikelklasse (ETIM) | Mechanische toebehoren/onderdelen voor verlichtingsarmaturen |
| Merk | SLV |
| Serie | |
| Type nummer | M-POL 90 Bollard anthracite |
| Omschrijving | M-POL 90 Pole, bolder, antraciet, 83.4 cm |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsset |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte | 124 mm |
| Breedte | 124 mm |
| Hoogte | 834 mm |
| Diameter | 124 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Transparant | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,041 kg |
| Afmeting verpakking | 0,17 x 0,17 x 0,9 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 169,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st