Weidmüller - Sensor/actorrijgklem - DLD 2.5 DB
Ons artikelnummer
1010644
Artikelnummer fabrikant
1784180000
Type nummer
DLD 2.5 DB
EAN-code
4032248189854
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls
0.5 - 4 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls
0.5 - 2.5 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads
0.5 - 4 mm²
Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads
0.5 - 4 mm²
Nom. (meet)stroom In
24 A
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1784180000 DLD 2.5 DB 3-ETAGEKLEM
Initiator/actuator terminal for connection or joining of wires, cores and cables with a durable secure contact.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1010644 |
| Artikelnummer fabrikant | 1784180000 |
| EAN-code | 4032248189854 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sensor/actorrijgklem |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | W-Series |
| Type nummer | DLD 2.5 DB |
| Omschrijving | Initiator/actuator terminal, Screw connection, dark beige, 2.5 mm², 24 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 4 mm² |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Breedte | 6.2 mm |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Aantal aansluitniveaus | 3 |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Aansluitpositie | Zij |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Dwars verbindbaar | Ja |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 120 °C |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Breedte/Rastermaat | 6.2 mm |
| Hoogte bij laagst mogelijke montagehoogte | 82.5 mm |
| Lengte | 48.5 mm |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Beige |
| Kleur lichtbron | Overig |
| Geïntegreerde aardklem | Nee |
| Met schermaansluiting | Nee |
| Met voedingsfunctie | Nee |
| Hoogte | 82.5 mm |
| Diepte | 48.5 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,843 kg |
| Afmeting verpakking | 0,325 x 0,096 x 0,056 m |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 425,26 per 100 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1784180000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1784180000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1784180000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1784180000
Artikel bevat 1 st