Fluke - Laseraftekenapparaat - LINE
Ons artikelnummer
4172055
Artikelnummer fabrikant
5114127
Type nummer
LINE
EAN-code
95969917148
Lengte signaallijn
20 m
Meetwaardegeheugen
Nee
Interface
Nee
Zichtbare signaallijn
Ja
Breedte
130 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
5114127 RED THREE-PLANE LASER,
1X LASER TOOL, 1X POUCH, 1X SAFETY INFO SHEET, 1X QUICK REF GUIDE, 1X RBP5 LI-ION BATTERY, 1X RBP5 INST SHEET, 1X CHARGING CORD W/ADAPTERS, 1X L-BRACKET, 1X RED TARGET, 1X HARD CASE W/SLEEVE,1X PORTUGUESE WARRANTY CARD
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4172055 |
| Artikelnummer fabrikant | 5114127 |
| EAN-code | 95969917148 |
| Artikelklasse (ETIM) | Laseraftekenapparaat |
| Merk | Fluke |
| Serie | Laseraftekenapparaat |
| Type nummer | LINE |
| Omschrijving | Red three-plane laser, Kit |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lengte signaallijn | 20 m |
| Meetwaardegeheugen | Nee |
| Interface | Nee |
| Zichtbare signaallijn | Ja |
| Breedte | 130 mm |
| Roterende signaallijn | Ja |
| Lengte | 13.3 mm |
| Hoogte | 90.9 mm |
| Laserklasse | Klasse 2 |
| Golflengte sensor | 635 nm |
| Nauwkeurigheid | 0.2 mm/m |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Batterijsoort | Lithium-ionen |
| Kleur behuizing | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Gewicht | 0.65 kg |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,64 kg |
| Afmeting verpakking | 0,49 x 0,165 x 0,4 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 677,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st