Weidmüller - Schakelkast leeg - FPC 20/40/13 7035
Ons artikelnummer
2241583
Artikelnummer fabrikant
9535730000
Type nummer
FPC 20/40/13 7035
EAN-code
4032248009831
Hoogte
200 mm
Diepte
132 mm
Breedte
400 mm
Materiaal
Kunststof
Uitvoering oppervlakte
Onbehandeld
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
9535730000 FPC 20/40/13 7035 INSTALLATIEKAST LEEG
Plastic housing for electrical, electromechanical and pneumatic devices as well as PCBs. Suitable for use in mechanically and chemically demanding environments. Wall mounting can be achieved using mounting holes or mounting feet.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2241583 |
| Artikelnummer fabrikant | 9535730000 |
| EAN-code | 4032248009831 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | FPC (polycarbonate empty enclosure) |
| Type nummer | FPC 20/40/13 7035 |
| Omschrijving | Plastic housing, FPC (polycarbonate empty enclosure), 400 x 200 x 132 |
| Land van Oorsprong | EE |
Technisch
| Hoogte | 200 mm |
| Diepte | 132 mm |
| Breedte | 400 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met montageplaat | Nee |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Aantal sloten | 0 |
| Rijgbaar | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Ja |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Nee |
| Slagvastheid | IK08 |
| Materiaalkwaliteit | Polyester |
| Vrijstaand | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Koppelbaar | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,041 kg |
| Afmeting verpakking | 0,434 x 0,229 x 0,153 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 154,18 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=9535730000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=9535730000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=9535730000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=9535730000
Artikel bevat 1 st