Weidmüller - Schakelkast leeg - KLIPPON POK 163609
Ons artikelnummer
1200086
Artikelnummer fabrikant
1305910000
Type nummer
KLIPPON POK 163609
EAN-code
4050118108231
Hoogte
160 mm
Diepte
90 mm
Breedte
360 mm
Materiaal
Kunststof
Uitvoering oppervlakte
Onbehandeld
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1305910000 POLYESTER KAST KLIPPON POK 163609
Plastic housing for electrical, electromechanical and pneumatic devices as well as PCBs. Suitable for use in mechanically and chemically demanding environments. Wall mounting can be achieved using mounting holes or mounting feet.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1200086 |
| Artikelnummer fabrikant | 1305910000 |
| EAN-code | 4050118108231 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | Klippon POK (polyester empty enclos |
| Type nummer | KLIPPON POK 163609 |
| Omschrijving | Plastic housing, Klippon POK (polyester empty enclosure), 360 x 160 x |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Hoogte | 160 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Breedte | 360 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7001 |
| Met montageplaat | Nee |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Aantal sloten | 0 |
| Rijgbaar | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Geschikt voor metrische montage | Nee |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Ja |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Nee |
| Slagvastheid | IK08 |
| Materiaalkwaliteit | Glasvezelversterkt kunststof (GVK) |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4 |
| Vrijstaand | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Koppelbaar | Ja |
| Warmteverlies-vermogen (∆T=20K) volgens IEC/TR 60890 | 8 W |
| Max. toegestane belasting van de kast volgens IEC 62208 | 23.04 N |
| Max. toegestane belasting van de montageplaat volgens IEC 62208 | 20.74 N |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 8 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 2,354 kg |
| Afmeting verpakking | 0,373 x 0,169 x 0,098 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 148,99 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1305910000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1305910000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=1305910000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=1305910000
Artikel bevat 1 st