Fluke - Laseraftekenapparaat - LINE
Ons artikelnummer
4172058
Artikelnummer fabrikant
5116068
Type nummer
LINE
EAN-code
95969917544
Lengte signaallijn
30 m
Meetwaardegeheugen
Nee
Interface
Nee
Zichtbare signaallijn
Ja
Breedte
64 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
5116068 SET MET KRUISLIJN- EN
1X LASER, TOOL, 1X POUCH, 1X QUICK REF GUIDE, 1X SAFETY INFO SHEET, 1X WARRANTY CARD, 1X MLB, 1X FS, 1X UB9, 1X UB9 QUICK REF GUIDE, 2X GREEN TARGET, 1X RBP5 LI-ION BATTERY, 1X RBP5 INST SHEET, 1X CHARGING CORD W/ADAPTERS, 3X AA BATTERIES, 1X BLOW MOLD HAR
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4172058 |
| Artikelnummer fabrikant | 5116068 |
| EAN-code | 95969917544 |
| Artikelklasse (ETIM) | Laseraftekenapparaat |
| Merk | Fluke |
| Serie | Laseraftekenapparaat |
| Type nummer | LINE |
| Omschrijving | Set met kruislijn- en puntlaser met groene lijn |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lengte signaallijn | 30 m |
| Meetwaardegeheugen | Nee |
| Interface | Nee |
| Zichtbare signaallijn | Ja |
| Breedte | 64 mm |
| Roterende signaallijn | Nee |
| Lengte | 116 mm |
| Hoogte | 104 mm |
| Laserklasse | Klasse 2 |
| Golflengte sensor | 525 nm |
| Nauwkeurigheid | 0.3 mm/m |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Batterijsoort | Lithium-ionen |
| Kleur behuizing | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Gewicht | 0.6 kg |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 99 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,22 kg |
| Afmeting verpakking | 0,445 x 0,16 x 0,35 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 799,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st