Fluke - Laseraftekenapparaat - LINE
Ons artikelnummer
4172060
Artikelnummer fabrikant
5116087
Type nummer
LINE
EAN-code
95969917568
Lengte signaallijn
15 m
Meetwaardegeheugen
Nee
Interface
Nee
Zichtbare signaallijn
Ja
Breedte
64 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
5116087 CROSS LINE GREEN LASER
1X LASER, TOOL, 1X POUCH, 1X QUICK REF GUIDE, 1X SAFETY INFO SHEET, 1X WARRANTY CARD, 1X MLB, 1X UB9, 1X UB9 QUICK REF GUIDE, 2X GREEN TARGET, 1X RBP5 LI-ION BATTERY, 1X RBP5 INST SHEET, 1X CHARGING CORD W/ADAPTERS, 3X AA BATTERIES, 1X HARD CASE W/SLEEVE
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4172060 |
| Artikelnummer fabrikant | 5116087 |
| EAN-code | 95969917568 |
| Artikelklasse (ETIM) | Laseraftekenapparaat |
| Merk | Fluke |
| Serie | Laseraftekenapparaat |
| Type nummer | LINE |
| Omschrijving | Cross Line Green Laser Kit |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lengte signaallijn | 15 m |
| Meetwaardegeheugen | Nee |
| Interface | Nee |
| Zichtbare signaallijn | Ja |
| Breedte | 64 mm |
| Roterende signaallijn | Nee |
| Lengte | 116 mm |
| Hoogte | 104 mm |
| Laserklasse | Klasse 2 |
| Golflengte sensor | 525 nm |
| Nauwkeurigheid | 0.3 mm/m |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Batterijsoort | Lithium-ionen |
| Kleur behuizing | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Gewicht | 0.6 kg |
| Golflengte | 510 nm |
| Laserkleur | Groen |
| Nivelleringsnauwkeurigheid | +/- 0.3 mm/m |
| Met statiefhouder | Ja |
| Werkbereik met ontvanger | 6 - 60 m |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,97 kg |
| Afmeting verpakking | 0,445 x 0,16 x 0,35 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 557,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st