Fluke - Laseraftekenapparaat - LINE
Ons artikelnummer
4172068
Artikelnummer fabrikant
5195802
Type nummer
LINE
EAN-code
95969974486
Lengte signaallijn
30 m
Meetwaardegeheugen
Nee
Interface
Nee
Zichtbare signaallijn
Ja
Breedte
64 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
5195802 SET MET KRUISLIJN- EN
1X LASER TOOL, 1X POUCH, 1X QUICK REF GUIDE, 1X SAFETY INFO SHEET, 1X WARRANTY CARD, 1X MLB, 1X FS, 1X UB9, 1X UB9 QUICK REF GUIDE, 2X RED TARGET, 1X RBP5 LI-ION BATTERY, 1X RBP5 INST SHEET, 1X CHARGING CORD W/ADAPTERS, 3X AA BATTERIES, 1X HARD CASE W/SLEE
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4172068 |
| Artikelnummer fabrikant | 5195802 |
| EAN-code | 95969974486 |
| Artikelklasse (ETIM) | Laseraftekenapparaat |
| Merk | Fluke |
| Serie | Laseraftekenapparaat |
| Type nummer | LINE |
| Omschrijving | Set met kruislijn- en puntlaser met rode lijn |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lengte signaallijn | 30 m |
| Meetwaardegeheugen | Nee |
| Interface | Nee |
| Zichtbare signaallijn | Ja |
| Breedte | 64 mm |
| Roterende signaallijn | Nee |
| Lengte | 116 mm |
| Hoogte | 104 mm |
| Laserklasse | Klasse 2 |
| Golflengte sensor | 635 nm |
| Nauwkeurigheid | 0.3 mm/m |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Batterijsoort | Lithium-ionen |
| Kleur behuizing | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Gewicht | 0.6 kg |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,24 kg |
| Afmeting verpakking | 0,445 x 0,16 x 0,35 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 638,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st